VELYKŲ ŠVENTINĖS AKIMIRKOS „SVAJOKLIŲ“ GRUPĖJE

TEMA:„BĖGA KIŠKIS TAKELIU SU MARGUČIŲ KREPŠELIU…“

Nuotolinio darbo laikotarpis: :2020-04-06-2020-04-10

                      Kartu su pavasariu kasmet sulaukiame ir Šventų Velykų – didžiausios pavasario šventės. Ši šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią.

          Šios savaitės tema – Velykės laukimas. Tikslas – nuteikti mažylius linksmam ir darbingam šventės laukimui. Rinkdama užduotėles atsižvelgiau į tai, kad Velykos kaip ir kitos šventės turi aiškias tradicijas, kilmę ir, žinoma, simbolius, o parinktos užduotys skatintų kūrybiškumą, žingeidumą, o savo kūrybos darbelius galėtų panaudoti Velykų šventei: namų puošybai, sveikinimams ir t.t. Visą veiklą kūriau  „Padlet“ platformoje. Papildomai informacijos ieškojau youtube ir Jigsawplanet.com platformose. Užduotis pateikiau „Mūsų darželis“ el. dienyne, „Svajoklių“ „Facebook“ grupėje ir tėvų el. paštuose.

            Vaikų veikla pranoko visus mano lūkesčius. Kai kurie ugdytiniai atliko visas  rekomenduojamas užduotis. Smagu, kad didžioji dalis tėvelių dalijasi naujomis idėjomis, įspūdžiais ir vaikų atliktais darbeliais.  Mažyliai sportavo, piešė, lipdė, skaičiavo, mokėsi eilėraštukų mintinai, sodino ir prižiūrėjo augalus. Muzikos mokytojos Virginijos pateiktos užduotys skatino mažylius šokti ir dainuoti.  Džiaugiuosi aktyviu tėvelių, sesių, brolių, močiučių dalyvavimu atliekant užduotis su vaikais.

               Už gerus darbelius Velykė aplankė  visus „Svajokliukus“ ir padovanojo darbštuoliams po mažytį geltoną viščiuką, margutį, zuikutį ar kt.

       Parengė: ikimokyklinio ugdymo  mokytoja, metodininkė Violeta Botyrienė