Futboliukas

  Futboliukas- tai mažasis futbolo brolis. Čia svarbu ne ūgis…ir netgi ne smūgis. Čia svarbiausi vaikai, nes šis projektas skirtas jiems.”Futboliuko” treniruotes organizuoja auklėtoja – metodininkė Živilė Belickienė, dalyvaujanti Lietuvos futbolo federacijos ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programoje “Sugrąžinkime vaikus į stadijonus” (SVIS).

Mažasis “Futboliukas” -  tai netradicinis, įdomus, linksmas būdas stiprinti ne tik vaikų fizinę sveikatą, bet ir ugdantis drąsą, ryžtą, draugiškumą, pasitikėjimą, atsakingumą už save ir šalia esantį.

                      Vaikai dalyvaudami “Futboliuko” treniruotėse mokosi komandinio, garbingo ir sąžiningo žaidimo, kūno ir kamuolio valdymo technikos. Žaidžiant įvairius žaidimus, atliekant pratimus ir užduotis,  lavinama atmintis, pastabumas, reakcija, vaikai skatinami tobulėti, siekti pergalės.

Kiekviena treniruotė suskirstyta į 4 etapus:

                      I etapas – apšilimas. Apšilimo metu vaikai sušildo kūną ir raumenis, pvz. judėjimas ratu, laisvas kamuolio spardymas, mankšta, jogos pratimai ar žaidimas.

                      II etapas – pagrindinė dalis. Jos metu vaikai žaidžia futbolą ir susipažįsta su įvairiomis technikomis, atlieka įvairias užduotis, pratimus, pvz. kamuolio varymas stabdymas, kamuolio perdavimas, smūgiavimas, gaudymas, bendravimo ir bendradarbiavimo pratimai, stabilumo ir pusiausvyros pratimai, estafetės ir kt.

                      III etapas – žaidimas. Žaidžiami įvairūs žaidimai, pvz. žaidimai su vartais, virve, orientaciniai, žaidimai poromis ir grupėmis, tikslumo, vardų žaidimai ir kt.

                      IV etapas – atvėsimas. Atvėsimo metu atliekame atsipalaidavimo, kvėpavimo pratimus, klausome ramios muzikos, aptariama treniruotė.

                      Auklėtoja Živilė Belickienė kartu su ugdytiniais prisijungia organizuojant įvairias sportines akcijas, šventes, bendradarbiauja su kitomis ugdymo įstaigomis, dalyvauja varžybose Marijampolės futbolo manieže “Arvi”.

width=”540″ height=”405″ />

atnaujinta: Antradienis, 2022 m. sausio 11 d.