VAIKŲ L/D “RŪTA” PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖS ,,PELĖDŽIUKAI” VAIKŲ IR TĖVŲ PIEŠINIŲ PLENERO ,,PO ŽALIAIS GIMTINĖS MEDŽIAIS”

  Jau treti metai iš eilės pabaigoje mokslo metų „ Pelėdžiukų“grupėje gegužės 15d. būna ypatinga. Šią dieną yra organizuojamas tėvų ir vaikų pleneras. Renginys organizuojamas būtent šią dieną neatsitiktinai, nes tai tarptautinė šeimos diena. Plenere sukurtų darbų paroda eksponuojama  Draugystės bibliotekoje kitų mokslo metų pradžioje, kad galėtume susitikti su buvusiais ugdytiniais ir sužinoto kaip jiems sekasi mokykloje. Kadangi 2019-2020 mokslo metų pabaiga buvo neįprasta, todėl pleneras buvo atidėtas. Jį organizavome birželio mėnesį kai vyriausybė atšaukė karantiną. Pleneras „ Po  žaliais gimtinės medžiais “ vyko mūsų įstaigoje. Tai buvo ir priešmokyklinukų atsisveikinimas su darželiu.  Visi piešė,  žaidė su muilo burbulais.  Vyravo neįprasta pakili nuotaika.   Šį renginį įtraukėme ir į aplinkosaugos projekto „ Išsaugok Žemę- padovanok šypseną.“  renginius.   Kurdami gamtoje vaikai pastebi gamtos grožį, įvairovę, stiprėja jų supratimas, kaip svarbu saugoti ir tausoti gamtą.

           Draugystės bibliotekoje nuo spalio 5 dienos  veikia  vaikų l/d ,,Rūta”   priešmokyklinės grupės ,,Pelėdžiukai” vaikų ir tėvų plenero ,,Po žaliais gimtinės medžiais” piešinių paroda. Kviečiame apsilankyti.

        Esame dėkingi mūsų partneriams už galimybę  pasidžiaugti ir pasigėrėti  kūrybiniais tėvelių ir vaikų darbais.

Parengė: mokytojos Daiva, Rasa

  • IMG_2555
  • IMG_2556
  • IMG_2557
  • IMG_2558
  • IMG_2559
  • IMG_2560