TĖVELIŲ DĖMESIUI!

              Planuojama, kad Marijampolėje vaikų priežiūrą karantino metu nuo 2020 m.  gegužės 4 d.  vykdys „Žiburėlio“ mokykla-daugiafunkcis centras ir dar 2-3 ikimokyklinio ugdymo įstaigos (įstaigų skaičius priklausys nuo prižiūrimų vaikų skaičiaus).

Atkreipiame dėmesį, kad vaiką į darželį galima vesti tik tais atvejais, kai tėvai neturi galimybės vaikų prižiūrėti namuose. Numatyta, kad tėvai dėl tokios priežiūros darželiuose karantino laikotarpiu:

  1. savivaldybės, kurioje gyvena, administracijai turi pateikti prašymą su darbdavių išduotomis pažymomis, kad žmogui būtina dirbti jo darbo vietoje, t. y. nuotoliniu būdu savo funkcijų jis negali atlikti.
  2. Tokias pažymas turi pateikti abu tėvai.
  3. Siekiant užtikrinti saugumą, numatyta, kad įstaigose šiuo metu negali būti prižiūrimai vaikai, sergantys lėtinėmis ligomis. Tokius vaikus auginantiems tėvams karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas.
  4. Taip pat į darželius negali būti vedami vaikai, gyvenantys kartu su labiausiai koronavirusinės infekcijos paveikiamais žmonėmis – vyresniais nei 60 metų, sergančiais lėtinėmis ligomis.

Vaikų maitinimas priežiūros metu nenumatytas.