Tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projektas ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ“

Šiais metais saulėtas oranžinis traukinys vėl nenuilstamai riedėjo kviesdamas švietimo įstaigų bendruomenes keliauti kartu su ugdytiniais į platų gamtos pasaulį, skleidžiant oranžinę šilumą ir dalinant šypsenas. Projekto trukmė 2020-04-22 iki 2020-11-13.

 Vaikai kartu su mokytojais ir savo artimiausios aplinkos žmonėmis sodino, augino, prižiūrėjo įvairių daržovių daigelius. Mažyliai įgavo naujų žinių, ko reikia, kad augalas augtų, žydėtų, vestų vaisius. Rudenį su rūpesčiu ir meile išaugintas daržo derlius vaikams suteikė naujų įspūdžių. Šiemet saulėtas oranžinis traukinys šventė savo penktąjį gimtadienį, tad  mokytojai su vaikais darželyje sukūrė kompoziciją – „Moliūgo gimtadienio tortas“. Labai smagu, kad mūsų ugdytiniai su tėveliais namuose kūrė įvairias kompozicijas, kurios ilgą laiką puošė darželio kiemelį.

Džiugu, kad galėjome patirti pažinimo džiaugsmą bei dalintis saulėtomis oranžinio kūrybiškumo idėjomis. Lai saulėta šypsena šildo visus keliaudama per visą Lietuvą ir už jos ribų!!!

Parengė: Mokytoja Violeta Botyrienė

MARIJAMPOLĖS VAIKŲ LOPŠELIS – DARŽELIS „RŪTA“

„Moliūgo gimtadienio tortas“