„Svajoklių” grupės išvyka

„SVAJOKLIUKŲ“ KELIONĖ Į KAZLŲ RŪDĄ

         Patikimiausias būdas gerai išauginti vaikus – tai padaryti juos laimingus.

Metų bėgyje nuolat girdėdavome vaikų prašymus – keliauti kur nors toliau už darželio ribų. Po trumpų diskusijų nutarėme su vaikais nuotaikingai užbaigti mokslo metus ir išbandyti kelionę traukinuku. Ir vieną saulėtą rytą mažylių svajonė išsipildė! Išklausę trumpą instruktažą „Svajokliai“ patraukė link geležinkelio stoties. Žinojome, kad dauguma vaikų nėra važiavę traukiniu. Tuo labai džiaugėmės. Vaikams – tai nauja patirtis. Manau, kelionės traukiniu metu įgytos  žinios išliks gerokai ilgiau, negu pasyviai gauta informacija iš kitų žmonių.

Miško muziejuje vaikus pasitiko Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninio padalinio specialistas Redas Rutkauskas. Jis vaikams suprantamai papasakojo apie Lietuvos miškų būklę, pristatė muziejaus eksponatus, atsakė į vaikus dominančius klausimus. Prieš tęsiant kelionę, tėveliai paruošė vaikams vaišių stalą. O kas gali būti skaniau ir smagiau, nei valgymas gamtoje su gausiu draugu būriu.

STIHL virvių parke vaikų laukė nauji iššūkiai. Čia vaikai, prižiūrimi tėvelių ir mokytojų, išbandė vaikams leidžiamas trasas.

Vaikams išvyka labai patiko. Sugrįžo į darželį labai pavargę, bet laimingi ir pilni įspūdžių. Jie ne tik sužinojo daug naujo apie gyvūnus, jų gyvenimo vietas, maitinimosi ypatumus, patyrė važiavimo geležinkeliu malonumą, bet ir išbandė savo fizines  jėgas  STIHL virvių parke bei įtvirtino saugaus elgesio gatvėje ir viešose vietose įgūdžius.

Pažintinės išvykos metu ugdytiniai  ne tik papildė savo žinių bagažą, bet ir patyrė daug teigiamų emocijų!

Paruošė: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Botyrienė.

  • Kelionė
  • Muziejus1
  • Parkas
  • Traukinukas