ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ

   Nuo lapkričio 15 iki 21 dienos visoje Lietuvoje vyksta Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai.  Prie šio projekto noriai prisijungė ir mūsų  darželio priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai “ vaikai.  Jie sudalyvavo net dviejuose renginuose:  piešinių parodoje „Svajonė ir ilgesys“, bei skaitymo balsu valandėlėje „ Auštant“.

   Visą savaitę prieš prasidedant šiam projektui vaikai kalbėjo apie savo svajones, diskutavo ko jie ilgisi ar labai norėtų. Visa tai ko labai trokšta ugdytiniai pavaizdavo savo piešiniuose.

 Lapkričio 15 dieną visi ugdytiniai vyko į renginį , kuris vyko Draugystės bibliotekoje. Vos vaikams atvykus į biblioteką, jų laukė dvi staigmenos. Vaikai net  nuščiuvo pamatę savo piešinėlius ir jaukiai paruoštą bibliotekos erdvę.  Vaikams patogiai įsitaisius, šios bibliotekos vedėja, Danutė Lukšienė, visiems paskaitė ištrauką iš Karin Erlandsson knygos „ Perlų ieškotoja“ . Vaikai labai įdėmiai klausėsi  kūrinėlio, vėliau  jį aptarė.  Buvo labai smagu,  nes daugelis paminėtų kūrinyje dalykų sutapo su vaikų pieštomis svajonėmis. Smagu, kad nors esame maži, tačiau galime  prisidėti prie Šiaurės šalių literatūros populiarinimo. Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pasigėrėti mūsų  įstaigos ugdytinių darbais.

 Parengė: mokytoja Daiva Brazaitienė

  • IMG_5494++
  • +
  • IMG_5514