Priešmokyklinukų išvyka į Kauno Zoologijos sodą

Marijampolės lopšelis darželis „Rūta“ laimėjo aplinkos apsaugos projektą „ IŠSAUGOK ŽEMĘ- PADOVANOK ŠYPSENĄ“ . Ir projekto vadovės Alina Slančiauskienė ir Daiva Brazaitenė priešmokyklinio ugdymo vaikams suorganizavo edukacinę programą  į Kauno zoologijos sodą  „Paslaptys gyvūnijos  pasaulyje.“ – tai galimybė pažinti labai retas ir nykstančias gyvūnų rūšis. Bendrystė, kvapai, formos, spalvos, tai išlieka visą gyvenimą ryškiausiuose ir gražiausiuose vaikystės prisiminimuose. Išvyka į zoologijos sodą, buvo svajonė prišmokyklinio amžiaus „Smalsučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikams, išvažiuoti ir patiems pamatyti, pačiupinėti bei „paragauti“ zoologijos sodo gyvenimo.

   Kelionė į Kauną neprailgo. Mokytojų A. Slančiauskienės, D. Brazaitienės, R. Pečiukonienės vaikučiai lydimi , vaikščiojome po zoologijos sodą, grožėjomės įvairiais gyvūnais: stumbrais, kupranugariais, zebrais, ilgakojėmis žirafomis, stambiausiais pasaulio sausumos plėšrūnais – žvėrių karaliais – liūtais ir dar daugybe gyvūnų ir gyvūnėlių. Sužinojome daug įdomių faktų apie įvairių paukščių, žinduolių, žuvų gyvenimą, mitybą. Pasivaikščiojimas po zoologijos sodą visiems suteikė daug gerų emocijų, nes natūraliai gamtoje pamatyti lūšį, vilką, barsuką ar kokį plėšrųjį paukštį praktiškai nėra galimybių. Į darželį sugrįžome puikiai praleidę laiką, pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.

Kitą dieną, ugdomosios veiklos metu aptarėme labiausiai patikusius gyvūnus, pakalbėjome apie įspūdžius ir pabandėme  labiausiai patikusį gyvūną nupiešti.

  • image(1)
  • IMG_3526(1)
  • IMG_3580
  • IMG_3581
  • IMG_3582