Paroda – konkursas „LEGO LIETUVA”

Paroda – konkursas „LEGO LIETUVA”

Didžiausias skirtumas tarp statybos ir kūrybos yra šie: statomą daiktą galima pamilti tik jį pastačius; kuriamas daiktas yra mylimas, kol dar neegzistuoja. (Charlesas Dickensas, rašytojas).

Mūsų darželio LEGO studijos vaikams tapo tradicija kiekvienais metais paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir pradžiuginti kitus šia proga sukurtais savo darbeliais.

Šiais metais Šiaulių techninės kūrybos centras organizavo Respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių konstrukcijų parodą – konkursą „LEGO LIETUVA”. Rengėjai sulaukė 239 darbus iš visos Lietuvos. Jame dalyvavo ir mūsų darželio LEGO studijos priešmokyklinukai: Alantas Šlekys, Ignas Buckiūnas, Tajus Baliūnas ir Jonas Kurtinaitis. Vaikų kūrybos darbai buvo eksponuojami Šiaulių techninės kūrybos centro Facebook paskyroje https://www.facebook.com/siauliaitech.

Visus konkurso dalyvius organizatoriai apdovanojo  padėkomis.  Nuoširdžiai sveikiname Alantą Šlekį, kuriam komisiją skyrė prizinę vietą nominacijoje „GRAŽIAUSIAS” ir apdovanojo diplomu.

LEGO studijos mokytoja metodininkė Violeta Botyrienė

LEGO apdovanojimaiLEGO Lietuva

Priešmokyklinukai Lego studija