LIK SVEIKAS DARŽELI !

LIK SVEIKAS DARŽELI !

 

Pakilkit į mėlyną aukštį,

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

 

      Skaisti pavasario saulė ir kvepiantys jazminų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinio amžiaus vaikams atsisveikinti su darželiu. Gegužės 31 dieną, skambant muzikai šventiškai pasipuošus, su jauduliu rinkomės į darželio vidinį kiemelį.  Mokytojos Alina ir Daiva sveikino  būsimus mokinukus – „Smalsių“ ir „Pelėdžiukų“, grupių vaikus.

      Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimtesniam žingsniui. Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikučių darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti pavasario saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu  t.y. nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.

     Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip vaikai skambiai dainavo, išraiškingai deklamavo ir šoko. Žiūrėjome į ugdytinius ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Darželio direktorė, R. Alaburdienė linkėjo vaikams sėkmingo starto mokykloje, buvo įteikti darželio baigimo diplominiai, o tėveliams – kantrybės ir supratingumo, padedant mokytis būsimiems mokinukams.

Paruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Alina Slančiauskienė

  • IMG_3879
  • IMG_3880
  • IMG_3881
  • IMG_3882
  • IMG_3883
  • IMG_3884