KŪRYBINIŲ IDĖJŲ RAIŠKA „ SMALSUČIŲ“ GRUPĖJE

SAVAITĖS TEMA „ TARP ŽIEDŲ“

  Nuotolinio darbo laikotarpis : 2020-04-20-2020-04-24

   Kupinas gyvybingos energijos, nešdamas optimizmą ir gerą nuotaiką žengia pavasaris, apdovanodamas mūsų akis ir širdis tūkstančiais spalvingų žiedų. „ Smalsučių“ grupės ugdytiniai šią savaitę labai daug laiko praleido lauke, gamtoje. Susipažino su pavasario gėlėmis, jas lankstė iš popieriaus, piešė, aplikavo, sodino, atliko bandymus, mokėsi Ramutės Skučaitės eilėraštuką
„ŽIBUTĖS“, klausėsi kūrinėlio Ani Šmit ,,Kada skambina snieguolės“.

  Bet koks gi pavasaris be varlyčių ir bitučių. Šią savaitę „ Smalsučiai“ kiekvieną rytą  atliko improvizacinę mankštą  su „ Džimba- varlyčių choru“. Taip pat atliko kūrybines užduotis su origamio varlytėmis, ir bitėmis.

   Labai daug dirbome kartu su OPA PA ir PA. Susipažinome su „Ū“ raidele, skaičiavome iki 15, atlikome matematinius veiksmus 10 ribose. Susipažinimas su geometrine figūra-šešiakampiu, jį piešėme, ieškojome gamtoje ir namuose daiktų kurie turi šią figūrą. Žaidėme daug linksmų ir judrių žaidimų.

 „ Smalsučių“ grupės vaikai šią savaitę dalyvavo parodoje „ BŪKITE VIENINGI“, kuri buvo organizuota Marijampolės Draugystės bibliotekos  padalinyje, mes prisijungėme prie LRT iniciatyvos „ Keliu Vėliavą“ kurios metu šalies gyventojai kviečiami savo namų languose, balkonuose ar kiemuose iškelti Lietuvos vėliavą – mūsų vienybės simbolį.

Gražūs pavasario žiedai, gražios obelys ir vyšnios, bet dar gražesni mūsų vaikai, jų darbai. Tarsi pumpurai jie skleidžiasi ir džiugina akį, teikia vilties…

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Alina ir Rasa