GRAŽIAUSIOS ŠARKIUKŲ AKIMIRKOS KELIANT TRIUKŠMĄ

TEMA: IŠ KUR KYLA TRIUKŠMAS?

Nuotolinio darbas.2020 05 04-2020 05 08

Šią savaitę mokėmės kelti triukšmą. Darėmės muzikos instrumentus, kurie kelia triukšmą. Labai gražūs iš įvairių dėžučių, indelių padaryti įdomiausi barškučiai. Jais labai gražiai grojo vaikai pagal muzikėlę, kiti patys kūrė grodami muziką. Stengėmės išmokti grojant ne tik triukšmauti, bet groti tyliai, ramiai.

Prisiminėme, kaip reikai pereiti gatvę per perėją, kokia šviesoforo spalva turi degti. Nepamiršti, kad pereinant gatvę reikia pasižiūrėti ir į kairę ir dešinę pusę. Stengiantis geriau įsidėmeti taisykles. Su tėvelių pagalba gaminome mašinas, kuriose tilpome ir mes. Visų mašinos šaunios, gražios. O jau jose važinėtis, kaip smagu. Galima ir patriukšmauti.

Padarėme  po lenktyninį automobilį. Šiais automobiliais važinėjome padarytomis gatvėmis, ant kilimų. Su broliais ir sesutėmis lenktyniavome, kas bus greitesnis.

Klausėmės pasakėlių apie slieką Bevardį. Nepamiršome ir PIKA knygelės užduočių. Stengėmės jas atlikti gražiai, tiksliai. Spėjome, kas ir kokį kelia triukšmą.

Atlikome ekspermentus. Tyrėme kas skęsta vandenį, o kas plūduriuoja ant vandens. Vaikai dėjio į vandenį įvairius daiktus: žaislus, akmenukus, pluksnas, medžio šakeles. Piešimas ant pieno. Čia tai Vau- kaip pasakė šarkiukė. Visų piešiniai  gražūs, įdomūs. Kiek nuostabių raštų sukūrėme. Trynėme medžio kamienus, plyteles, trinkeles, pastatų sienas. Visų atspaudai išskirtiniai ir ne pakartojami.

Parengė: mokytojos Lina ir Asta