DŽIAUGSMINGI VAIKYSTĖS ATRADIMAI „ SMALSUČIŲ“ GRUPĖJE

TEMA „ VAIKŲ VELYKĖLĖS“

        Nuotolinio darbo laikotarpis: : 2020-04-14-2020-04-17

         Vaikystė – tai pačios linksmiausios valandos, patys gražiausi ir geriausi gyvenimo metai. Vaikystė – tai laikas, kai negali išsiskirti su lėlėmis, meškiukais, kai klausydama mamos pasakų, svajoji apie tolimas šalis, neregėtas pilis, užburtąsias karalaites. Ir ypač laukiant Atvelykio, ar vaikučių Velykų – linksmo ir viltingo laikotarpio.

   Šią savaitę, „Smalsučių“ grupės ugdytiniai, kartu su savo tėveliais, prisijungė prie Nijolės Normontaitės ir Pauliaus Kovo gražios iniciatyvos- „ Padėkokite Medikams“. Tegul mūsų namų langai pražysta gėlėmis.  Vaikai piešė gėlių puokštes, iškirpo ir priklijavo ant langų, kad medikai keliaudami į darbą ar važiuodami greitosios automobiliu, visuose languose matytų jiems siunčiamus pagarbos, žydinčios šilumos ir dėkingumo ženklus.

   Dalyvavome Marijampolės Meilės Lukšienės centro iniciatyvoje  „Virusui STOP“, kaip apsisaugoti pačiam ir apsaugoti kitus, vaikučių akimis. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo visos šeimos.

    Taip pat  vaikai margino margučius, lipdė kiaušinius iš modelino  ir siuntė savo puikių margučių nuotraukas. O mokytojos vaikams pateikė teksto suvokimo užduotį – „Velykų istorija“. Eksperimentavo, tyrinėjo  ir sužinojo, kad kiaušinis gali plaukioti ant vandens. „ Smalsučių“ vaikučiai, susijungę per „Messenger„ grupę, linksmai ir nuotaikingai sportavo bei šoko. Klausėsi pasakos apie Kiaušinio svajonę. Visi stengėsi atlikti užduotis pratybose bei papildomas užduotėles, pasiūlytas mokytojų. Nors trumpa darbo savaitė, bet darbelių buvo daug. Džiugino aktyviai sportuojantys namuose, aktyviai dirbę bei mokęsi ir atsiuntę mums video. Dėkui už bendradarbiavimą.

Parengė: Priešmokyklinio ugdymo  mokytojos Alina  ir Rasa